Metalfire


Strona główna

Produkty

Realizacje

O Firmie

Kontakt

Katalog (download)
Firma Metalfire swoją działalność rozpoczeła w północnej części Belgii, w małej miejscowości Evergem, gdzie do tej pory znajduje się fabryka. Dynamiczny rozwój połączony z zachowaniem najwyższych standardów projektowania i produkcji pozwolił firmie dołączyć do światowego rynku. Dystrybucja produktów nie licząc rodzinnego belgijskiego rynku, odbywa się między innymi do Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Szwajcarii, Finlandii, Holandii, Norwegi, Austrii, Japonii, Izraela, czy Chin.

W Polsce generalnym dystrybutorem produktów Metalfire jest firma TAPIS.PL

TAPIS.PL TAPIS.PL
93-458 Łódź
ul. Wędkarska 5
tel/fax.: + 48 42 682 42 23
www.tapis.pl
Belgijski producent Metalfire przez ostatnie kilka lat zaprojektował i wyprodukował wysokiej jakości kominki, zarówno otwarte jak i zamknięte. W ofercie zaprezentowany jest unikalny zakres obejmujący ponad 100 różnorodnych modeli. Kolekcja Metalfire charakteryzuje się inspirującym wzornictwem, który wpłynął na cały rynek z kominkami. Kominki Metalfire wyróżniają się na tle konkurencji, przede wszystkim są zaprojektowane z myślą o estetycznym wyglądzie, a także uniwersalnym pięknie mającym skłonność do jedności i harmonii w architekturze całego domu i jego wnętrza.
Parametry techniczne spełniają najwyższe współczesne normy, przy jednoczesnym zachowaniu prostoty obsługi urządzenia. Ze względu na skłonność do szczegółowości detali, prostoty i minimalizmu materiałów, Metalfire oferuje designerskie kominki z najwyższej półki. Dzięki szerokiej gamie produktów i opcji, każdy projekt może być całkowicie zintegrowany z każdym wnętrzem, na dowolnej ścianie, czy z meblami. Dla osób wyprzedzających czas oferujemy możliwość wykonania produktu na zamówienie. Dzięki tak obfitej ofercie możemy z pewnością stwierdzić że każdy architekt lub projektant może pozostawić swoje osobiste piętno w wyglądzie kominka i w zgodzie z projektem całego wnętrza.

93-458 Łódź
tel. +48 (42) 682 42 23 - kom. +48 606 717 626 - info@tapis.pl